Kousla se mi pračka…

DSCN4783„...co to ta holka blábolí?

Co má její pračka společnýho s mojí dietou???“ …říkáte si asi….

Podívejte se na obrázek.

Tohle je v běžné městské vodě z kohoutku  :( Respektive – tohle zbyde, když se voda dá zmrznout a pak se rozpustí, abyste ji mohli pít jako živou vodu.

Ano, kousla se mi pračka, protože ji zaneřádil vodní kámen, soli atd, z vody z vodovodního řadu.

  • Ano, tato je voda je sice pitná, ale když dokáže „zastavit pračku“, nedělejme si žádné iluze, že poté, co ji pijeme dlouhodobě, se totéž, či něco hodně podobného, neděje s našimi buňkami, potažmo s celým organismem

Střevní trakt  a ledviny sice dokáží hodně, ale proč jim nepomoci jen takovou maličkostí, že budeme pít čistou vodu. Čistou myslím „zdravou“. Jistě, kupujeme tu balenou, ale zkuste ji dát zmrznout, poté nechat rozpustit, a tu sedlinu ne dně vylijte na tmavý ubrousek, jako jsem to udělala já…totéž v bleděmodrém.

  • Ne nadarmo se Eskymáci dožívají vysokého věku a ne nadarmo se voda z ledovců v těch nejluxusnějších restauracích světa platí málem zlatem.

Když z takové vody budete i vařit, uděláte pro sebe víc, než si teď uvědomujete…

Dieta nedieta, zdraví máme jen jedno, své tělo taky, tak mu přece aspoň trochu pomáhejme 😉

“ Něco na té Mary je“….ale to jen tak na odlehčení. Jen příměr, žádnou souvislost nehledejte 😉

 

.

Facebook komentáře


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/69960/virtual/www/domains/milionovadieta.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Leave a Reply