Inca Collagen

 

Bioaktivní mořský (z mořských ryb) kolagen, čistý, bez přísad, hydrolyzovaný, zachovává trojitou šroubovici (helix) DNA, která je typická pro bílkovinu savců, tedy i člověka.

12096289_1663450347232062_4180503343434156901_n

Kolagen je skleroprotein, extracelulární, ve vodě nerozpustná bílkovina, která je základní stavební hmotou pojivových tkání.

Pojivová tkáň je označení pro tkáně, které mají původ v mezenchymu, primitivní rosolovité tkáni mezodermálního původu, která během embryonálního vývoje vyplňovala prostory mezi vnitřními orgány.

Jednotlivé typy pojivové tkáně se od sebe na první pohled velmi liší. V organismu zastávají mechanickou a podpůrnou funkci, podílí se na udržování stálé koncentrace iontů a vody, tvoří látkové rezervy organismu a mají i obrannou funkci. Mezi pojivovou tkáň se někdy řadí i tělní tekutiny, které mají také mezenchymální původ, ale strukturou se od ostatních pojiv poněkud odlišují.

Hydrolyzovaný “ mořský kolagen „, extrahovaný z čerstvých nebo mražených kůží, kostí, ploutví a šupin mořských ryb (především ze žraloka, tresky, lososa) s využitím enzymatické extrakce. Kromě enzymů se na titraci pH používá kyselina citronová. Použité enzymy jsou kompletně inaktivované při procesu hydrolýzy zahřátím na 90 ° C a následným procesem sterilizace při teplotě 138 – 140 ° C po dobu 4-8 vteřin.

 

  • Tímto způsobem zpracování si hydrolyzovaný “ mořský kolagen “ :
  • Zachovává strukturu trojité šroubovice (triple helix)
  • Má vysokou biologickou dostupnost (velmi dobře a rychle se v podstatě beze zbytku vstřebává)
  • Je zbaven “ rybího zápachu “ při zachování nutriční hodnoty

 

Pro obrázek: srovnání účinnosti ostatních „kolagenů“.

Kolageny CZ, srovnavaci tabulka

 

Jestli nechcete házet peníze oknem, ale užívat něco, co vám skutečně může výrazně pomoci, kupte si Inca Collagen!

TADY:http://www.samsobedoktorem.eu/cz-detail-902239605-inca-collagen.html

V případě dotazu jsem vám k dispozici.

.

Facebook komentáře


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/69960/virtual/www/domains/milionovadieta.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399