Dávejte si maličké cíle a odměňujte se :o)

Puding ostružinyMáte strach?

Už  se ani nekoukáte do zrcadla, už Vás unavuje, nebo dokonce štve, jak pořád bojujete, jak se snažíte zhubnout, aby Vám bylo líp, zkoušíte kde co a když zhubnete pár kilo, tak samou radostí si dáte větrník a je to zase v háji?

Kolik potřebujete či chcete zhubnout?

5….10….15…..více…..kilo?

Zeptám se: jak dlouho jste je nabírali?

Rok, dva, deset?

A chcete je zhubnout nejlépe hned, že ano?

To ale přece nejde, jen se budete strašně stresovat!!!! :(

Dejte si malý závazek: jedno, maximálně dvě kila týdně.

A až se to povede,  odměňte se, kupte si nový lak na nehty, rtěnku, podprsenku, něco dobrého dietního na zub,  tenisový či golfový míček :)  nebo něco hezkého do auta či kanceláře, cokoli…

A finta závěrem: važte se, i když nedržíte dietu, každé ráno na lačno, po koupeli, po vykonání základních fyzických a hygienických potřeb, pokud možno ve stejnou dobu a nazí! Váhu nechávejte stále na stejném místě.

Proč takhle? Jestli na vás ,,zaparkuje“ cca 1  kilo, a zůstane déle než týden, aniž si toho všimnete, tak další týden to bude zase kilo,  a takhle plíživě začnete tloustnout, aniž to pořádně zaznamenáte.

Proto je tak důležité se vážit denně…abyste pak nebyli překvapeni příliš!

Je jednodušší shodit 5 kilo, než 15 …:)

Mějte se báječně, letně… :)..I se svými kily navíc.

Mějte se rádi tací, jací jste!!!

Je to hodně důležité!

 

Karla

.

Facebook komentáře


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/69960/virtual/www/domains/milionovadieta.cz/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Leave a Reply